Villamosmérnök

Feladatok:

  • Egyedi célú kísérleti berendezések villamos tervezése, programozása üzemeltetése és dokumentálása
  • Berendezések elektromos tervezése, a kivitelezés nyomon követése, koordinálása
  • Műszaki dokumentáció készítése
  • Részvétel a berendezések telepítésében, beállításában, karbantartásában és javításában
  • Szabvány megfelelőségi eljárásokban való részvétel

Végzettség:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Preferált végzettség/tapasztalat: villamosmérnök

Elvárások:

  • Alapos ismeretek villamos rendszerek tervezése területen
  • Beágyazott rendszerek ismerete
  • Villamos motoros hajtásláncok tervezésében szerzett tapasztalat
  • Digitális és analóg hardverelemeket tartalmazó kártyák tervezésében való jártasság
  • Kutatás-fejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete

Képességek, készségek:

  • precizitás, pontosság

Személyiséghez kapcsolódó tulajdonságok:

  • megbízható
  • tájékozott
  • felelős gondolkodás és magatartás
  • tud és szeret csapatban dolgozni

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Ipari automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Releváns szabványok ismerete
  • Egyéb műszaki-, fizikai, kémiai-, vegyipari érdeklődés, gyakorlat
  • Vegyipari automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Szakmán kívüli területek (IT, Database programozás magasabb szintű ismerete, gyakorlata)
  • Idegennyelv tudása (angol/német)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos és kreatív munka
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

  • Magyar nyelvű szakmai önéletrajz
  • Munkába állás lehetséges időpontja
  • Bérigény
  • karrier@h-ion.hu

Munkavégzés helye: Budapest, XII.