SEM Laborvezető

Feladatok:

  • Piacfelmérés, piackutatás, megrendelés kezelés
  • A H-ION Kft. Pásztázó elektronmikroszkópos szolgáltatásainak bevezetése a piacra
  • Pásztázó elektronmikroszkópos (SEM) felvételek készítése és értékelése
  • Közreműködés kutatás-fejlesztési projektekben (anyagtudományi, űrkutatási és technológiai)
  • Anyagvizsgálati módszerek megismerése és alkalmazása
  • Problémák, anyaghibák felderítése
  • Dokumentációk, jegyzőkönyvek készítése
  • Üzleti tárgyalások előkészítése
  • Kommunikáció és kapcsolattartás a Megrendelőkkel, Partnerekkel

Elvárások:

  • Releváns végzettség (természettudományos vagy mérnöki)
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • Nagy munkabírás, rugalmasság, szorgalom
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Proaktivitás
  • Nyitottság anyagvizsgálati eljárások megismerésére és tanulására
  • Tárgyalásképes angol nyelvtudás
  • Angol nyelvű vizsgálati jegyzőkönyvek, dokumentációk készítése
Előnyök:
  • Tapasztalat elektronmikroszkóppal való méréssel
  • Határterületi fejlődésre való nyitottság
  • Anyagtudományi ismeretek
  • Kutatási és/vagy fejlesztési tapasztalat
  • Dinamikus személyiség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

  • Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz. Az önéletrajzban mindenképp tüntesse fel szakterületi- és speciális tapasztalatait.
  • Munkába állás lehetséges időpontja
  • karrier@h-ion.hu

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, (Vállalkozói Központ)