Fejlesztő gépészmérnök

Munkavégzés helye: Budapest, XII.

Feladatok:

  • Mechatronikai berendezések gépészeti, mechanikai és fluidikai tervezése
  • Részegységek tervezése és teljes design kialakítása
  • Prototípus és készülékfejlesztés

Végzettség:

  • Gépészmérnök

Elvárások:

  • CAD, FEM programok ismerete (SolidWorks ismerete előny)
  • 1-2 éves fejlesztési tapasztalat és széleskörű szakmai tudás (anyagismeret, gyártás- és szereléstechnológia)

Képességek:

  • folyamatszemlélet
  • együttműködési képesség
  • problémamegoldó képesség
  • gyors tanulás

Készségek:

  • gördülékeny kommunikáció szakmai magyar és angol nyelven, szóban és írásban
  • kezdeményezőkészség
  • együttműködési készség
  • stressztűrés

Személyiséghez kapcsolódó tulajdonságok:

  • agilis
  • megbízható
  • kitartó
  • kreatív
  • rugalmas

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Orvosi műszer vagy laboratóriumi műszer fejlesztés területen szerzett tapasztalat
  • Hőtani és áramlástani számításokban szerzett tapasztalat
  • Finommechanikai, mechatronikai végzettség
  • Kifinomult manuális képesség
  • További idegen nyelv szakmai kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos és kreatív munka egy nemzetközi sikereket elért csapatban
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség szakmai területen

  • Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz
  • Magyar és angol nyelvű motivációs levél
  • Esetlegesen ajánlások
  • LinkedIn link
  • karrier@h-ion.hu